Hotely a restaurace

Jsme předním dodavatelem kompletního sortimentu ovoce, zeleniny pro provozy hotelů a restaurací. Mezi naše zákazníky patří hotelové řetězce, restaurace, bistra, ale i provozy závodního stravování.

Naší největší konkurenční výhodou je servis nabízený klientům a široký sortiment produktů. Call-centrum je pro naše zákazníky v provozu non-stop a tak zboží objednané pozdě večer vám doručíme ve výborné kvalitě hned ráno.

Jsme přímým importérem, vozíme si zboží přímo od producentů z celé Evropy bez prostředníků, a jsme schopni udržet vysokou kvalitu a čerstvost ovoce a zeleniny. Naše sklady jsou kompletně chlazené a přizpůsobené pro skladování a distribuci ovoce a zeleniny. V sortimentu máme celoročně více než dvě stovky různých druhů ovoce, zeleniny, hub, nebo čerstvých bylinek.

Pro naše klienty nabízíme čištěné vakuované produkty, které Vám zjednoduší práci a zajistí vysoký standard čerstvosti a hygieny. V naší nabídce najdete zpracované brambory, mrkev, cibuli, petržel, celer a ostatní kořenovou zeleninu. Zpracováváme i další produkty – okurky, jablka, ananas, dýně, zelí nebo různé druhy praných salátů.

Z centrálního skladu v Brně a provozu v Olomouc zavážíme celou oblast Moravy. Na distribuci používáme nové izotermické vozy, které je snadno rozpoznat díky charakteristickým polepům.

Objednávky

Objednávat si můžete na telefonním čísle +420 778 031 018 (NONSTOP) nebo na e-mailu objednavky@lunys.cz